KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8321172

nr 832 1172

Blandteknik

Rosensohn, komposition, signerad, -65

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 juni 2013
kl 18:45:42

2/6 18:48:11 1      100 kr
3/6 09:24:43 2      Vinnande bud